EN / DE / SK / PL

Realizace a servis

Vzhledem k vysokému počtu realizovaných akcí (viz. Reference) je organizace práce v tomto oddělení na velmi vysoké úrovni. Proto je možné zajistit montáž technologie do připravené stavby ve velmi krátkých termínech a s vysokou kvalitou odvedené práce.

 

Provádíme servis gastronomických zařízení prakticky všech výrobků, zejména však výrobků firmy Electrolux a špičkových zařízení předních evropských výrobců jako je firma Rational, Granuldisk, Hobart, Wexiödisk, HoldMaker, Blanco, Meiko aj.

 

Při řešení servisu a oprav prosazujeme u našich klientů preventivní metodu. Prostřednictvím cyklických preventivních prohlídek a kontrol snižujeme následné náklady případných poruch strojů u zákazníků. Při této prevenci klademe důraz na komplexnost, tedy nekontrolujeme jen gastronomické zařízení, ale i související příslušenství.

 

Dále našim zákazníkům garantujeme po celou dobu životnosti námi dodávané technologie servis i mimo pracovní dobu, včetně víkendů a státních svátků. Veškeré opravy jsou evidovány na dispečinku servisu.

 

 

 

Rychlý kontakt

MAVA spol. s r.o.
Sovova 1291/5
703 00 Ostrava - Vítkovice

T: +420 596 783 677
E: mava@mava-t.cz
GPS: 49°48'24.174"N, 18°15'2.326"E

Buďte s námi

Sledujte náš profil také na sociálních sítích. Zjistíte zde vše o novinkách a akčních nabídkách.

Spolupracujeme